Eldom AGD, SKLEP, SERWIS

AGD

W 1995 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy działalność o handel sprzętem AGD I i II gatunku. Dzisiaj w naszej ofercie znajduje się asortyment wszystkich liczących się producentów AGD na runku. Rosła również sukcesywnie powierzchnia zajmowana przez Eldom, od 80 metrów kwadratowych w chwili powstania, do kilkuset metrów obecnie. To pozwoliło na odłączenie sprzedaży AGD pierwszego od drugiego gatunku oraz usprawnienie przeprowadzania usług serwisowych. Daje to Klientowi pełną przejrzystość, w chwili ważnego wyboru nowego sprzętu, na kolejne lata użytkowania. Zapraszamy do naszych sklepów w Kaliszu i Poznaniu. Adresy punktów znajdziecie w zakładce NASZE PUNKTY.

Aktualności

17.03.2011

Po raz kolejny firma Eldom została wyróżniona, tym razem przez Whirlpool Polska. Podczas spotkania korporacyjnego, jakie miało miejsce 11 marca bieżącego roku, otrzymaliśmy wyróżnienie z rąk Dyrektora Jędrzeja Kaweckiego w kategorii "Transformacja 2010".

01.03.2011

Szanowni Państwo! Po długim okresie przygotowań uruchomiliśmy serwis internetowy naszej firmy. Znajdziecie Państwo tutaj szczegółowe informacje na temat firmy i naszej oferty. Jeżeli mają Państwo uwagi, pomysły lub propozycje, czekamy na informację!