Eldom AGD, SKLEP, SERWIS

AGD II gatunek

Od wielu lat, sprzedajemy sprzęt AGD II gatunku, wielu znanych producentów. To rewelacyjne rozwiązanie dla klientów, chcących oszczędzić przy zakupie nowego AGD. Większość oferowanego przez nas sprzętu to egzemplarze z lekkimi uszkodzeniami transportowymi (drobne zadrapania, wgniecenia), które zwykle są zupełnie niewidoczne, zwłaszcza po ustawieniu sprzętu w miejscu jego użytkowania. Ten sprzęt posiada pełną 2 letnią gwarancję. Są również egzemplarze po naprawie z wymian gwarancyjnych, z 12 miesięczną gwarancją. Ceny sprzętu AGD II gatunku, są niższe nawet o 50%!!! Przyjdź i sprawdź w naszym sklepie z II gatunkiem w Kaliszu. Adres punktu znajdziecie w zakładce NASZE PUNKTY.

Aktualności

17.03.2011

Po raz kolejny firma Eldom została wyróżniona, tym razem przez Whirlpool Polska. Podczas spotkania korporacyjnego, jakie miało miejsce 11 marca bieżącego roku, otrzymaliśmy wyróżnienie z rąk Dyrektora Jędrzeja Kaweckiego w kategorii "Transformacja 2010".

01.03.2011

Szanowni Państwo! Po długim okresie przygotowań uruchomiliśmy serwis internetowy naszej firmy. Znajdziecie Państwo tutaj szczegółowe informacje na temat firmy i naszej oferty. Jeżeli mają Państwo uwagi, pomysły lub propozycje, czekamy na informację!