Eldom AGD, SKLEP, SERWIS

Firma

Eldom swoimi korzeniami sięga lutego 1994 roku. Ideą powstania firmy, była chęć oferowania profesjonalnych usług z zakresu serwisu sprzętu AGD, dla mieszkańców Kalisza. Początkowo dokonywaliśmy odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu w pełnej gamie (duże i małe AGD). Na skutek dynamicznego rozwoju firmy, i solidności oferowanych usług, czołowi producenci AGD podpisywali z nami umowy na autoryzowane naprawy gwarancyjne swojego sprzętu. Pierwszymi markami jakie nam zaufały były Whirlpool i Polar. W tej chwili, jesteśmy serwisantami gwarancyjnymi wszystkich czołowych europejskich producentów AGD (Whirlpool, Polar, Zelmer, MPM, Gorenje, Tefal, Rowenta, Moulinex, Krups, DeLonghi, Kenwood, Beko, CTH, Faber, Smeg, Grass, Nivona i innych.).

Po niespełna roku od powstania firmy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy działalność o handel sprzętem AGD I i II gatunku. Dzisiaj w naszej ofercie znajduje się asortyment wszystkich liczących się producentów AGD na runku. Rosła również sukcesywnie powierzchnia zajmowana przez Eldom, od 80 metrów kwadratowych w chwili powstania, do kilkuset metrów obecnie. To pozwoliło na odłączenie sprzedaży AGD pierwszego od drugiego gatunku oraz usprawnienie przeprowadzania usług serwisowych. Daje to Klientowi pełną przejrzystość, w chwili ważnego wyboru nowego sprzętu, na kolejne lata użytkowania. Zasługą solidności i rozwoju firmy Eldom, to oprócz profesjonalnego zarządzania, ludzie którzy ją tworzą. Grono naszych pracowników liczy obecnie 11 osób. Są to profesjonalnie wyszkoleni serwisanci, sprzedawcy i konsultanci gotowi odpowiedzieć na każde pytanie Klienta, w celu dokonania właściwego wyboru i rozwiązanie każdego problemu ze sprzętem AGD.

Od 2005 roku wprowadziliśmy do oferty sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Oferta klimatyzacji, dotyczy zarówno osób prywatnych (mieszkania i domy) jak i przedsiębiorstw i instytucji. W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory typu split, kasetonowe, multi split i przenośne firm: Whirlpool, Fuji, Fujitsu, Samsung, LG, Gree i inne. Prowadzimy również okresowe przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych.

Od 11 lat, prowadzimy (na zamówienie) sprzedaż, montaż i serwis profesjonalnych urządzeń do gastronomii i przemysłu (piece gastronomiczne, pralki i suszarki przemysłowe, urządzenia chłodnicze, zmywarki i inne.).

Rok 2009, to czas w którym wstąpiliśmy do grupy firm, oferujących Wszystko do kawy. To pozwoliło na znaczne poszerzenie oferty handlowej i serwisowej ekspresów do kawy (w tym ciśnieniowych), akcesoriów (filtry, odkamieniacze, tabletki czyszczące i innych) oraz samej kawy ziarnistej. To wszystko z oferty najlepszych marek (Nivona, Saeco, Krups, DeLonghi, Jura, Rowenta, Bosch, Siemens, Zelmer i innych).

Nieodzownym elementem AGD, to profesjonalne środki służące do czyszczenia, pielęgnacji, eksploatacji i konserwacji sprzętu. Klient również znajdzie je w naszej ofercie. Część środki (WPRO) są ze specjalną rekomendacją firmy Whirlpool. Dodatkowo, oferujemy szeroką gamę filtrów do wody, okapów i lodówek.

Prowadzimy sprzedaż na miejscu i wysyłkową części zamiennych i akcesoriów AGD do oferowanych przez nas marek.

Od 2009 roku, obecni jesteśmy również na rynku Poznańskim. W zakupionym przez nas lokalu, prowadzimy sprzedaż urządzeń i akcesoriów AGD oraz ich serwis gwarancyjny (Whirlpool, Polar, Nivona) i pogwarancyjny. Oddział poznański Eldom, również należy do sieci punktów Wszystko do kawy.

Eldom w swojej wieloletniej działalności, otrzymał liczne certyfikaty i świadectwa kwalifikacji. Od 10 lat, corocznie otrzymujemy wyróżnienie Solidny Partner Serwisowy od firmy Whirlpool. Na podsumowaniu w 2009 roku, Eldom, jako jedyny w Polsce, otrzymał wyróżnienie Najlepsza jakość usług również od firmy Whirlpool – czołowego producenta na świecie sprzętu AGD. Takie wyróżnienie to dla nas wielka nobilitacja, ale również motywacja do dalszych starań, na rzecz sukcesywnego podnoszenia oferowanych usług. Na bieżąco dbamy o to, aby nasza kadra, zarówno techniczna jak i administracyjna, brała udział w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

W Eldom, można dokonywać zakupów gotówkowych i ratalnych (korzystne systemy ratalne ŻAGIEL i AIG). Honorujemy płatności kartami płatniczymi i kredytowymi.

Aktualności

17.03.2011

Po raz kolejny firma Eldom została wyróżniona, tym razem przez Whirlpool Polska. Podczas spotkania korporacyjnego, jakie miało miejsce 11 marca bieżącego roku, otrzymaliśmy wyróżnienie z rąk Dyrektora Jędrzeja Kaweckiego w kategorii "Transformacja 2010".

01.03.2011

Szanowni Państwo! Po długim okresie przygotowań uruchomiliśmy serwis internetowy naszej firmy. Znajdziecie Państwo tutaj szczegółowe informacje na temat firmy i naszej oferty. Jeżeli mają Państwo uwagi, pomysły lub propozycje, czekamy na informację!